AMBALAJ FUARINDAYIZ

İSTANBUL AMBALAJ 2012; 18. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı 20 - 23 Eylül 2012 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece - İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Sizleri de 6.Salon 602B nolu standımızı ziyarete bekliyoruz.

Fuar görüntüleri için tıklayınız.

AMBALAJ FUARINDAYIZ

İSTANBUL AMBALAJ 2011; 17. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı 15 - 18 Eylül 2011 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece - İstanbul da gerçekleştirilecektir. Sizleri de 603 B nolu standımızı ziyarete bekliyoruz.

Foodist 2010 5.Salon 516B Standındayız

09-12 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan FOODist 4.İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı'na bekliyoruz. 5.Salon Stand 516B

KABANT BANT VE ÜRÜN KATALOĞU HAZIR.

KABANT ürünleri,ithal ve kendi üretimi olan bantlarının da yeri olduğu yeni kataloğunu müşterilerinin ilgisine sundu.Arzu eden müşterilerimiz katalog temini için sezgin@kabant.com.tr ye kendileri hakkında bilgileri sağladıklarında bizzat ellerine ulaştırılacaktır.

BİLGE BANTÇILIK KOLİ BANTI SATIŞINA BAŞLADI

BİLGE ENDÜSTRİYEL BANTÇILIK uzun yıllar çift taraflı bant ve polietilen sünger alanında kazandığı deneyimlerinin ardından,piyasanın taleplerini de göz önüne alarak ambalaj sektörü için koli bantı satışına başladı.

16-19 NİSAN 2009 AUTOMECHANİKA İSTANBUL FUARINDAYIZ

BİLGE ENDÜSTRİYEL BANTÇILIK 16-19 NİSAN 2009 Tarihlerinde İSTANBUL Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan AUTOMECHANİKA İSTANBUL Uluslararası Otomotiv Üretim,Dağıtım ve Tamir Fuarı'nda KABANT markası ile yerini alacak.2.Salon E 170 deyiz.

Ayrıntılı bilgi için www.automechanika.com.tr

OPP TAŞIYICILI BANTIMIZ PİYASADA

Bilge Bantçılık OPP taşıyıcılı bantını piyasaya sundu.İstenilen ölçülerde ve istenilen m2/gramajlarda tutkal oranlarında üretilen bantımız hakkında ilk kullanıcılarımız memnuniyetlerini dile getirdi.12/11/2008

BİLGE BANTÇILIK ÜRETİME BAŞLADI

2008 Yılı itibariyle yapmış olduğumuz anlaşmalar ve yatırımlar neticesinde üretimini yurtiçi ortaklığıyla ithal ettiğimiz HOT-MELT sürüm hattımızda üretime başladık.

Ramazan ayı içinde başladığımız denemeler sonucunda yapışkan teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarıyla çalışmanın vermiş olduğu garanti ile olumlu sonuçlar almış bulunmaktayız.

OPP Film taşıyıcılı bant ile başlayacak olan üretimimiz deki bir sonraki adımımız transfer bant olacak.Arkasından tissue ve ağ takviyeli bant ile devam edeceğiz.


kabant kataloğu
indir


ürün kataloğu
indir

Belgeler
©2012 - Kabant