Kabant

İthalatını yaptığımız polietilen, poliüretan, polyester tarzı süngerlere yapışkan özelliği kazandırarak, ihtiyaca göre uygun form vermekteyiz.

2003 yılında aldığımız 'daha iyiden en iyiye doğru' felsefemizle Mahmutbey'de 1500 m2, Topkapı'da 1000 m2 olmak üzere iki yeni tesisle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 2006 yılında başladığımız kalite standartları çalışmalarımızın ödülünü, ISO 9001:2000 KALİTE ve ISO 14001 ÇEVRE POLİTİKASI belgeleriyle ile aldık.

2008 yılı başından itibaren daha profesyonel düşünüp adımızı BİLGE YALITIM olarak değiştirdik. Aynı tarihlerde yurtdışında yaptığımız anlaşmalarla kendi bandımızı kendimiz yaratalım istedik ve makine parkurumuzu buna göre genişlettik. İşte bu projemizden KABANT markası doğdu.

2008 yılı Temmuz ayı itibariyle tüm iç piyasada, yine sektöründe dünya devi bir marka ile yapılan anlaşmalar ile Ortadoğu ve Batı Asya pazarında yeni yıldan itibaren ülkemizi temsil edeceğimizi gururla duyururuz.

Her ne kadar tüm dünyada gelişen pazarlama-satış ağı, dakik çalışma, program dışına çıkamama gibi kendi iç piyasamızda yakalanması zor olaylar karşısında "kurumsal kimlik" edinebilmek veya "kurumsal olabilme" çabasında olsak da; esnafın, sanayicinin, işletmecinin gece yarısı çıkabilecek sorunu, pazar günü yetişmesi gereken ürünü var ise biz yanlarında olup 'o' kurumsal da olmayacağız.

Tanıtım Filmi

Vizyonumuz

Kabant, gelişen ve bilinçlenen pazarın koşullarına uygun olarak, kaliteye olan inancından ve tavizsiz kararlılığından ödün vermeden, çalışanı ve iş ortaklarıyla ahlakı ve erdemi; çevreye, doğaya saygısı sonunda da müşteri memnuniyeti ile sektörün manen en büyüğü olmaya devam edecektir..

Misyonumuz

Kabant olarak, misyonumuz toplumun yaşam kalitesini yükseltecek ürün yelpazesi oluşturmak, yapışkan dünyasının ve kimyasının gelişimine katkı sağlamak, yeniliklere ve sürekli gelişmeye açık olmak, müşteri odaklı çözüm sağlayıcı, sabırlı, kararlı, fedakar, planlı ve sistematik hareket ederek çevreye ve doğaya saygılı olmaktır.

Kalite Politikamız

KABANT, üretim yöntemlerinin çevreye olan etkilerinin azaltılması ve giderilmesinin gerekliliğini benimsemiş ve bunu üretim faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmiştir.
KABANT olarak; aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda, çevresel kirliliği önlemeyi ve her sahadaki potansiyel ve performansımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz:

  • İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları sağlamak.
  • Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmek.
  • Üretimden ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirmek.
  • Yatırım kararları alınırken, çevresel kıstasları dikkate almak.
  • Tüm faaliyetlerimizde, bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranmak.
  • Bir Çevre Yönetim Sistemi geliştirip, bu sistemin etkin olmasını ve güncel tutulmasını sağlamak.
  • Acil Durum Riskleri'ni azaltmak.
  • Çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesini sağlamak.
  • "ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ"nin tüm gereklerini yerine getirmek işimizle ilgili üçüncü şahıslara, şirketimize mal ve hizmet veren teslimatçılarımıza ve taşeronlarımıza da sistemimize benzer çevresel standartları uygulamaları konusunda tavsiye ve telkinde bulunmak.
  • Sadece çevreyi korumakla kalmayıp, çevrenin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalara katılmak, bu amaçla projeler oluşturmak ve/veya oluşturulan projeleri desteklemek.

Bu politikamız, tüm çalışanlarımız ile iletişim kurduğumuz tüm üçüncü gerçek ve yasal kişilere duyurulacaktır.
KABANT, bu politikaya dayalı olarak belirlediği amaç ve hedeflerini her yıl yeniden gözden geçirecek, çalışmalarına ve sonuçlarına ilişkin yayınların ulusal yazılı ve görsel medyada yer almasını sağlayacaktır.
Çevre Politikamızın aslı 01.12.2006 tarihli ve imzalı olarak Kalite Bölümünde saklanmaktadır.


kabant kataloğu
indir


ürün kataloğu
indir

Belgeler
©2012 - Kabant