CONVERTING – İŞLEME

EPDM, EVA, Fiziksel, Kimyasal Polietilen, fiziksel polietilen, kauçuk ve membranlara yapışkanlı ve yapışkansız şekilde işleme konusunda yılların tecrübesine sahip olan Kabant firmamız, kalitede  “0” hata politikasını benimsemiştir.
Die-cut, kiss-cut, yarım kesim, tam kesim gelişmiş işleme teknolojileri ile başta beyaz eşya, otomotiv, iklimlendirme, inşaat, tekstil, giyim, mobilya, kaplama sektörleri olmak birçok sektörün, sızdırmazlık, ses, ısı, toz yalıtımı ve birleştirme konularında ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çift taraflı bant, transfer bant, ağlı bant, tissue bant, OPP bant, hotmelt üretim hattı, solvent, akrilik bant çözümleriyle istenilen ölçü ve ebatlarda, özel kesim kalıplı işlemeyle, şerit, parça, plaka, adet ve rulo halinde istenilen malzemeler doğru terminlerde müşterilerimize güvenle sağlanmaktadır.
Polietilen köpük bantları üretimi konusunda pazarında önde gelen firmamız, uzun metraj avantajıyla kablo kanal üreticileri için zaman ve maliyet verimliliği sağlamaktadır.
Medikal sektörde kullanılan, insan sağlığına ve insan derisine zararlı olmadığına dair sertifikalı tutkalları ile sağlık sektörünün kendinden yapışkanlı bant ve özel kesim ihtiyaçları titizlikle üretilmektedir.
Hotmelt sürüm hattımız, sıcak laminasyon birimimiz, kalite kontrol süreçlerine uyum içerisinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan mutluluk duyarız.

kabant converting


kabant kataloğu
indir


ürün kataloğu
indir

Belgeler
©2012 - Kabant